Koszyk

SZAFKA NA BUTY Z SIEDZISKIEM – WYGODA I STYL

Szykując się do wyjścia z domu bardzo wygodnie jest przysiąć w przedpokoju i ubrać wyjściowe obuwie. Pozycja siędząca przy ubieraniu butów jest zdrowa i wygodna. Warto więc posiadać siedzisko – szafkę w której można przchować buty i inne rzeczy.

Szafka na buty z siedziskiem to wdzięczny i praktyczny mebel. Po otwarciu drzwi do domu będzie to też pierwszy mebel domowy, który zobaczysz Ty lub Twoi goście. Jest to połączenie dwóch funkcjonalności: przechowywania obuwia i wygodnego miejsca do zakładania lub zdejmowania butów. Dodatkowo możliwości doboru formy, kształtu i kolorystki w naszym sklepie sprawiają, że dzięki niej każdy korytarz nabierze funkcjonalności i praktycznej elegancji. W ofercie posiadamy na kilka takich szafek: http://goo.gl/TxUMu5 Wśród nich szafka San Sebastian na 8-10 par butów, z dodatkowym schowkiem na drobiazgi, takie jak szczotka czy łyżka do butów ;-). Szafka ma wymiary stanardowe 130x31x44 cm ale możemy ja powiekszyć za niewiewlką dopłatą. Ponadto jej front jest otwierany dzięki gazowym podnośnikom, co znacznie przedłuża jej trwałośc.

Przypominamy, że wybór wykonczeń kolorystycznych jest ogromny: wysoki połysk z palety RAL (zobacz kolory), okleiny laminowane Kronopolu (zobacz TUTAJ), folie lub okleiny natualne - forniry.

Podsumowując: taka szafka oszczędza również miejsce w Twoim domu. Meble do przedpokoju powinny być nie tylko estetyczne, ale również praktyczne i ustawne. Umieszczenie powierzchni do siedzenia na górnej części mebla sprawia, że jest to rozwiązanie idealne do dowolnego typu korytarza.

Dodano: Szafki na buty