Carmona / Livorno - komplet do przedpokoju

Komplet przedpokojowy Carmona / Livorno - szafka na buty i wieszak z kolorowym szkłem. Paleta barw KRONOPOLU. Szkło EXCELLENT.

Więcej szczegółów

350,00 zł

Carmona/Livorno - komplet do przedpokoju

Komplet do przedpokoju Carmona / Livorno został stworzony głównie po to, żeby zaoszczędzić miejsce w przedpokoju oraz funkcjonalnie i estetycznie zagospodarować przestrzeń.W skład zestawy wchodzą:

  • szafka na buty wyposażona w trzy pojedyncze schowki na buty, zdolne pomieścić 6 – 9 par butów, oraz schowek na drobne przedmioty wykończony kolorowym szkłem Lacobel

  • wieszak z pięcioma zawieszkami typu gałki i kolorowym szkłem Lacobel

Szafka wysyłana jest do Państwa w formie złożonej, co umożliwia zmianę wersji wykończenia ze standardowej na wersje na cokoliku (4,2 cm) lub na nóżkach (2, 6 lub 10 cm) - automatycznie ulega zmianie wysokość.

Szafka na buty dostosowane do 42 rozmiaru. Wymaga montażu do ściany.

Przy zamówieniu należy podać kolor szkła.

Wymiary szafki Carmona:

Wymiary wieszaka Livorno:

113,5 wys X 63,6 szer X 17 gł [cm] - Wersja wisząca - STANDARD

16 wys X 80 szer X 5 gł [cm] - STANDARD

Materiał: Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,5 mm
Seria: MDS SYSTEM
Wysyłka: 50 zł lub 60 zł za pobraniem

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane