Alicante/Pisa - komplet do przedpokoju

Komplet do przedpokoju Alicante/Pisa - szafka na buty i wieszak na ubranie. Paleta barw KRONOPOL.

Więcej szczegółów

745,00 zł

Alicante/Pisa - komplet wysyłany w całości. 

Alicante/Pisa - komplet do przedpokoju:

  • Alicante - szafka na buty posiada dwa szerokie, metalowe, dwurzędowe kosze na buty oraz dwie szuflady na pełen wysuw. Wyposażona w podnośniki gazowe i metalowe uchwyty - relingi. Model o pojemności 14-16 par obuwia. Mebel dostosowany do 42 rozmiaru, wymaga montażu do ściany.
  • Pisa - wieszak z 4 zawieszkami, półką i dwoma drążkami.

Szafka wysyłana jest do Państwa w formie złożonej, co umożliwia zmianę wersji wykończenia ze standardowej na stojącą na nóżkach 2 cm lub 6 cm, na cokoliku (6 cm) lub na wersję wiszącą - automatycznie zmianie ulega wysokość. Przy zamówieniu należy podać wersję wykończenie, jeśli jest inna niż standardowa.

Czas realizacji 5-16 dni roboczych. 

Wymiary szafki Alicante:

Wymiary wieszaka Pisa:
110,1 wys X 120,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 10 cm - STANDARD 

100 wys X 60 szer X 26 gł [cm] - STANDARD
Materiał: Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 1 mm
Seria: NEW LINE
Wysyłka: 90 zł lub 110 zł za pobraniem

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane