Leida komplet POŁYSK - WYSYŁKA GRATIS

Leida POŁYSK - komplet do przedpokoju - nowoczesny styl z drewnianymi elementami wykończenia. Meble z serii PREMIUM. Wykonanie: płyta akrylowa BIAŁY POŁYSK i DĄB NATURALNY FORNIR.

Więcej szczegółów

1 985,00 zł

Leida - komplet do przedpokoju.

Komplet LEIDA to idealna rozwiązanie dla osób, które chcę wyposażyć swój przedpokoju w meble wykonane w nowoczesnym stylu.W skład zestawu wchodzą:

- szafka na buty wyposażona w trzy dwurzędowe, metalowe kosze na obuwie;

- szafka na buty typu siedzisko z jednym dwurzędowym, metalowym koszem na obuwie;

- wieszak ścienny z 4 zawieszkami;

- lustro z 3 zawieszkami.

Komplet zdolny pomieścić 16 – 24 par butów.

Meble wykonane z najwyższej jakości materiałów: płyta biała akrylowa w połysku, dąb naturalny fornir, metalowe uchwyty, zawieszki, zawiasy.

Szafki posiadają podnośniki gazowe ułatwiające zamykanie i otwieranie frontu z butami. Możliwość wykonania szafek na nóżkach 6 lub 10 cm.

Szafki na buty dostosowane do 42 rozmiaru. Wymagają montażu do ściany.

Wymiary szafki Leida:

Wymiary siedziska Leida:

Wymiary wieszaka Leida:

Wymiary lustra Leida:
131 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 2 cm - STANDARD

50,2 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 2 cm - STANDARD

120 wys X 65 szer X 5 gł [cm] - STANDARD

60 wys X 65 szer X 5 gł [cm] - STANDARD
Materiał: Płyta Akrylowa Biały Połysk, dąb naturalny fornir; Obrzeża Akryl Biały połysk; 
Seria: PREMIUM
Wysyłka:(NA PALECIE) 0 zł lub 10 zł za pobraniem

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane