Leida szafa na buty/komplet przedpokojowy

Komplet przedpokojowy Leida. Stylizacja nowoczesna wraz z elementami drewna. Seria PREMIUM.

Więcej szczegółów

1 860,00 zł

Produkt polski

Produkt polski

Gwarancja 2 lata Diament meblarstwa 2011

Komplet LeidaSzafka na buty, siedzisko, wieszak oraz lustro z serii PREMIUM. Komplet Leida pomieści około 24 par butów. Stylizacja nowoczesna wraz z elementami naturalnego drewna . Komplet Leida to produkt, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Szafki serii PREMIUM cechuje najwyższy standard wykończeń oraz wartości estetycznych, najlepszej klasy materiały: okleina naturalna, lakier oraz folia. Szafki posiadają dwurzędowe metalowe kosez na obuwie zdolne pomieścić do 6 par obuwia, zawiasy metalowe oraz siłowniki gazowe. W zestawie, który otrzymają Państwo od kuriera znajdują się elementy umożliwiające przykręcenie zestawu do ściany. Bezproblemowy montaż. Komplet Leida jest dostępny tylko w ofercie sklepu internetowego szafkinabuty.pl oraz naszego sklepu stacjonarnego. Zachęcamy do zapoznania się również z innymi kategoriami sklepu.

Wymiary szafki Leida:
Wymiary siedziska Leida:
Wymiary wieszaka Leida:

Wymiary lustra Leida:
125 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja wisząca
127 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 2 cm - STANDARD
131 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 6 cm
135 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 10 cm

44,2 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja wisząca
46,2 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 2 cm - STANDARD
50,2 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 6 cm
54,2 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 10 cm

120 wys X 65 szer X 5 gł [cm] - STANDARD

60 wys X 65 szer X 5 gł [cm] - STANDARD
Materiał: Płyta Akrylowa Biały Połysk; Obrzeża Akryl Biały połysk; Elementy Drewna Szczotkowanego - Dąb
Seria: PREMIUM
Wysyłka: 90 zł lub 100 zł za pobraniem

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Standardowy czas realizacji zamówienia to okres od 5 do 12 dni roboczych w zależności od typu, koloru oraz zmian wykonywanych na życzenie klienta. Szafki, które mają w opisie zamieszczoną informację, że wysyłane są do klienta w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo w następnym dni po dokonaniu wpłaty za zamówiony mebel. Czas realizacji mebli na zamówienie, w których dokonywane są zmiany na życzenie naszych klientów, jest wyliczany indywidualnie. Wszelkie informacje na temat czasu realizacji Państwa zamówienia można uzyskać drogą mailową lub pod podanymi na stronie numerami telefonów.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane