Salamanca SM - WYSYŁKA 24H

Salamanca SM - szafka na buty do samodzielnego montażu z czterema metalowymi, dwurzędowymi koszami oraz dwiema szufladami na pełen wysuw. Model o pojemności 16-24 par obuwia. Kolor: BIAŁY GŁADKI lub DĄB SONOMA

Więcej szczegółów

680,00 zł

Salamanca SM - szafka do samodzielnego montażu

Salamanca SM – szafka na buty do samodzielnego montażu. Model posiada cztery dwurzędowe, metalowe kosze na buty o pojemności 16-24 par obuwia oraz dwie szuflady na pełen wysuw. Szafka do samodzielnego montażu dostępna tylko w wersji standardowej – wiszącej. W przesyłce znajdą Państwo przejrzystą instrukcję montażu. 

Mebel dostosowany do 42 rozmiaru, wymaga montażu do ściany.

Wysyłka  24 h dotyczy TYLKO szafki Salamanca SM w kolorze BIAŁYM GŁADKIM lub DĄB SONOMA

Przy formie płatności przelew czas realizacji zamówienia liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

W przypadku formy płatności za pobraniem wysyłka następuje w ciągu 24 H od momentu potwierdzenia przyjęcie zamówienia do realizacji.

Wymiary: 100,1 wys X 130,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja wisząca - STANDARD
Materiał: Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 1 mm
Seria: NEW LINE
Wysyłka
( 2 przesyłki
do 30 kg ):
przelew: 50,00 zł, pobranie: 60,00 zł

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane