Carmona wisząca szafka na buty ze szkła kolorowego

Szafka wisząca CARMONA szkło kolorowe.PRZY ZAKUPIE PODAJ KOLOR SZAFKI ORAZ KOLOR SZKŁA.

Więcej szczegółów

290,00 zł

Zobacz więcej wariantów - kliknij
Produkt polski

Produkt polski

Gwarancja 2 lata Diament meblarstwa 2011

Szafka wisząca CARMONA z kolorowego szkła wysyłana w całości

Mebel idealnie wkomponuje się w mało objętościowe przedpokoje. Schowki wykonane są ze sprawdzonych materiałów, gwarantujących trwałość. W jednym schowku na buty zmieszczą się 3 pary obuwia. W schowku na drobne przedmioty zainstalowano metalowe zawiasy oraz amortyzator wyciszający. Mebel dostępny jest we wszystkich 100 kolorach naszej palety. Szafka posiada plecy i nie ma widocznych wkrętów  dodatkowym elementem jest szkło kolorowe  co wpływa na jeszcze lepszy efekt W zestawie znajdą Państwo wszystkie elementy niezbędne do przykręcenia mebla do ściany oraz przejrzystą instrukcje montażu Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty mebli do przedpokoju oraz wieszaków ściennych. Produkt, po realizacji można odebrać osobiście.

Szafka: CARMONA

Wymiary: 113,5 wys X 64,2 szer X 17 gł [cm] - Wersja wisząca 
Materiał: Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 1 mm
Seria: MDS SYSTEM
Wysyłka: 35 zł lub 45 zł za pobraniem

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Standardowy czas realizacji zamówienia to okres od 5 do 12 dni roboczych w zależności od typu, koloru oraz zmian wykonywanych na życzenie klienta. Szafki, które mają w opisie zamieszczoną informację, że wysyłane są do klienta w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo w następnym dni po dokonaniu wpłaty za zamówiony mebel. Czas realizacji mebli na zamówienie, w których dokonywane są zmiany na życzenie naszych klientów, jest wyliczany indywidualnie. Wszelkie informacje na temat czasu realizacji Państwa zamówienia można uzyskać drogą mailową lub pod podanymi na stronie numerami telefonów.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Dostępne warianty kolorystyczne


Kolory dostępne na życzenie:
Podlega indywidualnej wycenie
Lakierowane
Zobacz więcej kolorów - kliknij

Produkty powiązane