Portobello lakier połysk/naturalny fornir - szafka na buty

Diament Meblarstwa - szafka Portobello z trzema metalowymi, dwurzędowymi koszami na obuwie. Korpus: lakierowany BIAŁY POŁYSK, fronty: DĄB NATURALNY FORNIR. System bezuchwytowego otwierania.  Model o pojemności 12-18 par obuwia.

Więcej szczegółów

990,00 zł

Diament Meblarstwa - Portobello szafka na buty wysyłana w całości.
 

Portobello - nowoczesny, stylowy design do Państwa przedpokoju. Korpus szafki wykonany z płyty MDF lakierowanej na kolor BIAŁY w POŁYSKU, fronty z płyty DĄB NATURALNY FORNIR. Szafka wyposażone w trzy dwurzędowe, metalowe kosze na buty, podnośniki gazowe. Bezuchwytowe otwieranie. Mebel o pojemności 12-18 par obuwia. Szafkę możemy również wykonać w wersji wiszącej lub na nóżkach 6 lub 10 cm - automatycznie ulega zmianie wysokość.

Przy zamówieniu należy zaznaczyć wersje wykończenie, jeśli jest inna niż standardowa.

Mebel dostosowany do 42 rozmiaru, wymaga montażu do ściany.

Wymiary: 126 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 2 cm - STANDARD
Materiał: MDF 19 mm lakierowany na wysoki połysk, Okleina naturalna Dąb
Seria: PREMIUM
Wysyłka:(NA PALECIE) 70 zł lub 80 zł za pobraniem

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane