Portobello - szafka na buty lakierowana

Diament Meblarstwa - szafka Portobello biały połysk z trzema metalowymi, dwurzędowymi koszami na obuwie. System bezuchwytowego otwierania. Seria PREMIUM. Model o pojemności 18 par obuwia.

Więcej szczegółów

1 345,00 zł

Diament Meblarstwa - Portobello biały połysk

  • Szafka na buty z serii PREMIUM w standardowych wymiarach oraz kolorystyce palety kolorów lakierowanych RAL.
  •  Mebel pomieści około 18 par butów.
  • Szafka Portobello to produkt, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.
  • Szafki serii PREMIUM cechuje najwyższy standard wykończeń oraz wartości estetycznych, najlepszej klasy materiały: lakier
  •  Szafka posiada trzy dwurzędowe metalowe kosze na obuwie zdolne pomieścić do 6 par obuwia każdy, zawiasy metalowe oraz siłowniki gazowe.
  • Konstrukcja szafki umożliwia bezuchwytowe otwieranie frontów.
  • W zestawie, który otrzymają Państwo od kuriera znajdują się elementy umożliwiające przykręcenie szafki do ściany.
  • Bezproblemowy montaż. 

Wymiary:
126 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 2 cm - STANDARD

Materiał:MDF 19 mm lakierowany na wysoki połysk
Seria:PREMIUM
Wysyłka:(NA PALECIE)70 zł lub 80 zł za pobraniem

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane