Murcja złożona

Murcja to nowa kolekcja sklepu szafkinabuty.pl w stylizacji nowoczesnej.

Więcej szczegółów

880,00 zł

Murcja szafka na obuwie

  • Szafka na buty Murcja, wyposażona w dwa dwurzędowe kosze na obuwie, teleskopy gazowe, zawiasy metalowe oraz szufladę na pełen wysuw.
  • Pojemność szafki to 12 par obuwia do 43 rozmiaru włącznie oraz wszystkie drobne elementy w szufladzie.
  • Wszystkie akcesoria wykonane z najwyższej jakości materiałów, prowadnice typu tandem.
  • Stylizacja nowoczesna.
  • Całość serii Murcja wykonana jest z płyty akrylowej czarny połysk oraz elementów płyty fornirowane Orzech Amerykański.

Wymiary-102 wys X 65,5 szer X 28 gł [cm] -wys/szer/gł --nóżki 2 cm.


Realizacja 12-21 dni roboczych

Transport 70 zł-przelew lub 80 zł pobranie

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane