Monaco szafka na obuwie SM

Szafka Monaco z dwoma metalowymi, dwurzędowymi koszami oraz dwiema szufladami na pełen wysuw. Model o pojemności 12 par obuwia. Pełna paleta barw KRONOPOLU.

Więcej szczegółów

440,00 zł

Monaco szafka na obuwie do samodzielnego montażu

Szafka na buty w standardowych wymiarach oraz pełnej kolorystyce płyt laminowanych KRONOPOL. Wysyłka w ciągu 24 godzin. Mebel pomieści około par butów. Produkt został stworzony głównie po to, żeby zaoszczędzić miejsce w przedpokoju oraz funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń przeznaczoną na obuwie. Szafki serii NEW LINE cechuje wysoki standard wykończeń oraz wartości estetycznych. Szafka posiada dwaz dwurzędowe, metalowe kosze na obuwie zdolne pomieścić do 6 par obuwia każdy oraz dwie pojemne szuflady na pełen wysuw.  W zestawie, który otrzymają Państwo od kuriera znajdują się elementy umożliwiające przykręcenie szafki do ściany. Wewnątrz opakowania znajduje się również przejrzysta instrukcja montażu szafki. Bezproblemowy montaż. Monaco jest dostępna tylko w ofercie sklepu internetowego szafkinabuty.pl oraz naszego sklepu stacjonarnego.

Wymiary:60,3 wys X 130,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja wisząca
62,3 wys X 130,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 2 cm
66,3 wys X 130,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 6 cm
70,3 wys X 130,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 10 cm - STANDARD
62,3 wys X 130,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na cokoliku 6 cm
Materiał:Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 1 mm
Seria:NEW LINE
Wysyłka
( 2 przesyłki
do 30 kg ):
50 zł lub 60 zł za pobraniem

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane