Melila - złożona

Szafka Melila z szerokim metalowym, dwurzędowym koszem na obuwie oraz szufladą na pełen wysuw.. Model o pojemności 9 par obuwia. Pełna paleta barw KRONOPOLU. Różne wersje wykończenia.

Więcej szczegółów

380,00 zł

Melila szafka wysyłana w całości 

Szafka na buty w standardowych wymiarach oraz pełnej kolorystyce płyt laminowanych KRONOPOL. Mebel pomieści około 9 par butów. Produkt został stworzony głównie po to, żeby zaoszczędzić miejsce w przedpokoju oraz funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń przeznaczoną na obuwie. Szafki serii NEW LINE cechuje wysoki standard wykończeń oraz wartości estetycznych. Szafka posiada szeroki dwurzędowy, metalowy kosz na obuwie zdolne pomieścić do 9 par obuwia oraz pojemną szufladę na pełen wysuw. W zestawie, który otrzymają Państwo od kuriera znajdują się elementy umożliwiające przykręcenie szafki do ściany. Bezproblemowy montaż. Melila jest dostępna tylko w ofercie sklepu internetowego szafkinabuty.pl. Szafka wymaga montażu do ściany.

Wymiary:60 wys X 100,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja wisząca - STANDARD
62 wys X 100,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 2 cm
66 wys X 100,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 6 cm
70 wys X 100,5 szer X 28 gł [cm] - Wersja stojąca na nóżkach 10 cm
66 wys X 100,5 szer X 28 gł gł [cm] - Wersja stojąca na cokoliku 6 cm
Materiał:Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 1 mm
Seria:NEW LINE
Wysyłka (NA PALECIE)70 zł lub 80 zł za pobraniem

Nasze szafki na buty wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy i fronty wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Wszystkie nasze produkty posiadają plecy. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, jak zawiasy i podnośniki pneumatyczne były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów. W tym wypadku też wybieramy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Koszyki produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu. Zdecydowana większość szafek do przedpokoju wysyłana jest na palecie, co zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiliśmy odbiór osobisty naszych mebli do przedpokoju w siedzibie naszej firmy w Bochni przy ulicy Wodociągowej 1 bądź w naszym sklepie stacjonarnym w Bochni przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 1a. Gdyby byli Państwo zainteresowani oglądnięciem mebli i przekonaniem się o wysokiej jakości wykonania naszych szafek na buty, zapraszamy do wyżej wymienionych adresów. Zapewniamy szybką, profesjonalną i miłą obsługę.

Produkty powiązane