Koszyk

NAGRADZANA SZAFKA NA BUTY

Jest jedną z popularniejszych szafek na buty w naszym asortymencie. Zdobyła Diament Meblarstwa - prestiżową nagrodę w polskiej branży meblarskiej. Przedstawiamy szafkę: Portobello z serii New Line.

Nagroda jest przyznawana polskim produktom meblarskim w różnych kategriach. Szafka Portobello została nagrodzona w 2012 roku w kategorii aranżacje przedpokoju. Choć od tego czasu minęlo parę lat mebel nadal świetnie się prezentuje w swojej nowoczesnej - minimalistycznej formie: brakiem uchwytów, zwartym kształtem i solidnością wykonania. Zawiera też metalowe kosze - ewenement na polskim i eurpejskim rynku szafek na buty. Fronty otwierane sa przy pomocy gazowych podnośników, wiodącego producenta okuć meblowych: marki GTV.

Portobello jest meblem dla ludzi ceniących sobie prostotę i funkcjonalność. Korpus zrobiony z lakierowanej na wysoki połysk płyty MDF, fronty natomiast w dębowej okleinie naturalnej (fornir). Modelowi portobello możemy, na specjalne życzenie nadać rozmiate wzory kolorystyczne. Szafka doskonale prezentuje się również z frontami wykończonymi na połysk w palecie RAL, lub inną okleiną. Na przykład możecie Pańswo obejrzeć ją w kilku wariacjach wykończeniowych z użyciem laminatów - w cenie już od 490 zł. Oto link.

Szafka pomieści do 18 par butów w rozmiarze do 44 - ma jedynie 28 cm głębokości.

Dodano: Szafki na buty