Koszyk

PRZEDPOKÓJ NIE TYLKO OD ŚWIĘTA

Zadbaj o swój przedpokój nie tylko od Święta

Przedpokój to miejsce, w którym witamy gości - nie tylko w czasie świąt. Dobrze, aby wizytówka naszego mieszkania wyglądała schludnie i stylowo. Z pewnością porozrzucane dookoła buty nie wpisują się w ten obraz...

Przedpokój to miejsce, w którym witamy gości. Dobrze, aby wizytówka naszego mieszkania wyglądała schludnie i stylowo. Z pewnością porozrzucane dookoła buty nie wpisują się w ten obraz. Zwłaszcza zimą, gdy wszyscy członkowie rodziny zostawiają w nim swoje ciężkie, oblepione brudnym śniegiem zimowe obuwie. Umieszczenie ich w przeznaczonej do tego celu szafce na buty pozwoli cieszyć się zadbanym i schludnym korytarzem, a także zaoszczędzić sporo miejsca. Ponadto, wstawienie dodatkowych mebli do przedpokoju takich, jak wieszak z lustrem, przyczyni się do poprawy wyglądu przedpokoju oraz jego funkcjonalności. Ubieramy przecież, zwłaszcza zima sporo odzieży wierzchniej, która nie zawsze dobrze sie ułoży zwłaszcza gdy nie ma odpowiedniego wieszaka - zapewniemy ich szeroki wybór wieszaków ściennych w naszym sklepie.

Zimą dobrze jest również ustawić w korytarzu ociekacz na buty oraz zaopatrzyć się dobrej jakości gumową lub plastikową wycieraczkę przed drzwiami. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu na sprzątaniu, a wstawienie obuwia do szafki na buty nie spowoduje w niej mini powodzi.

Dodano: Szafki na buty