Koszyk

KOMPAKTOWE MEBLE DO PRZEDPOKOJU

Zalety obrotowej szafki na buty

Masz mały korytarz i brakuje ci miejsca na obuwie? Obawiasz się, że wstawienie szafki na buty zagraci tę wąską przestrzeń? Podpowiadamy jak dobrać odpowiedni mebel, a funkcjonalnść przedpokoju wzrośnie o 100% ;-)

Kompaktowe meble do przedpokoju

Obuwie powinny mieć swoje miejsce w domu. Jeżeli nie dysponujesz obszerną garderobą, najczęściej będą przechowywane w korytarzu. Dobrze dopasowana szafka na buty rozwiązuje problem porozrzucanego po całej podłodze obuwia. Ponadto zdecydowanie podnosi walory estetyczne pomieszczenia. Jednak wąskie korytarze komplikują nieco sytuację.

W tym przypadku najlepiej sprawdzają się meble kompaktowe lub wielofunkcyjne. Dzięki temu możesz optymalnie wykorzystać małą przestrzeń.

Szafka na buty z lustrem

Przykładem dobrego zagospodarowania niewielkiej powierzchni korytarza jest obrotowa szafa na buty z lustrem. Mebel ten nie tylko pozwala na wygodne przechowywanie obuwia, posiada również wieszaki na okrycia wierzchnie. Zamknięcie szafki polega na obróceniu jej dookoła własnej osi. Z drugiej strony znajduje się duże lustro, które pozwala na końcowe dopracowanie wyjściowej kreacji.

Lustro pełni również dodatkową funkcję – optycznie powiększa mały przedpokój. Obrotowy system zamykania szafki to także ogromna oszczędność miejsca. Znika problem uciążliwego otwierania sporych rozmiarów drzwi w wąskim korytarzu.

Obrotowa szafa do przedpokoju rozwiązuje trzy problemy: zapewnia miejsce na buty, pełni funkcję wieszaka na kurtki oraz wyposaża korytarz w pełnowymiarowe lustro. To wszystko bez konieczności zajęcia dodatkowej powierzchni.

Dodano: Szafki na buty