Koszyk

MEBLE DO PRZEDPOKOJU W STYLU SKANDYNAWSKIM

Urządzasz mieszkanie w minimalistycznym, skandynawskim stylu? Przeczytaj i zastosuj kilka porad, które sprawią, że Twój przedpokój idealnie dopasuje się do tej nieprzemijającej mody. Jest z nami od paru lat i chyba tu zostanie...

Poniżej poznasz kilka porad które sprawią, że Twój przedpokój idealnie dopasuje się do tej nieprzemijającej mody. Będzie nie tylko stylowy, ale również niezwykle praktyczny.

Biel, szarość, naturalne drewno

To właśnie te trzy składniki definiują styl skandynawski. Dlatego też powinny pojawić się w Twoim holu. Jeśli jednak jesteś posiadaczem małego przedpokoju, nie przesadzaj z szarością – optycznie jeszcze bardziej go pomniejszy. Na białych i szarych ścianach świetnie prezentują się proste meble z naturalnego drewna (lub je imitujące). Równie dobrze sprawdzi się wykończenie z białej laminowanej płyty. Dobrym pomysłem na wykończenie podłogi są białe kafelki o wysokim połysku. Dodadzą wnętrzu surowości, i lepiej sprawdzą się w zimie niż drewniane panele.

Minimalizm przede wszystkim

Wnętrza skandynawskie to pomieszczenia surowe. Nie lubią nadmiaru bibelotów, bałaganu, wrażenia przytłoczenia. Dlatego też jeśli w przedpokoju breakuje miejsca na szafę, wystarczy prosty wieszak na kurtki i wąska szafka na buty. Mały przedpokój można dodatkowo optycznie powiększyć wieszając w nim lustro.

Jeśli zdecydujesz się na szafę, unikaj otwartych półek. Fronty szafek ukrywające ich zawartość wprowadzają wrażenie porządku. Pomieszczenie możesz ocieplić ramkami z czarno-białymi zdjęciami lub prostym zegarem w tych samych kolorach.

Wkrótce na szafkinabuty.pl będzie więcej mebli stricte nawiązujacych do tego modnego nurto domowego wystroju. Póki co jest kilka pozycji w naszym sklepie wpisujących się w klimat skandynawskiego dizajnu, np.

Dodano: Szafki na buty